Víte, co vám letos na podzim nesmí chybět v šatníku?

Svetry
Pěkně zahřejí, jsou elegantní a dají se skombinovat témě s čímkoliv. Jakou barvu zvolíte, je jen na vás. Pokud chcete zaujmout, vsaďte na křiklavou žlutou, která je v poslední době velice oblíbená a navíc rozzáří celý váš outfit. Pokud však nejste typ na výrazné barvy, jistě letos uspějete i v tónech béžové nebo s různými odstíny hnědé.
ohrnuté kalhoty
Kabáty
Existuje nespočetné množství kabátů, ze kterých si můžete vybírat, a letos se dají sehnat téměř na každém rohu. Rozhodně bych radila sáhnout po delších kabátech, nejlépe v klasické béžové barvě, které můžete získat například v obchodech Zara a Reserved. Chybu však neuděláte ani s černou, či tmavě zelenou barvou.
Kotníčkové boty
Na podzim spolu s chladnějšími rány může přijít také nečekaný déšť. Proto na nic nečekejte a vyměňte plátěné tenisky za nepromokavé boty, které jistě oceníte a navíc v nich budete vypadat skvěle. Relativní náhradou by mohly být i gumáky, které se do módy dostaly teprve loni, buďte však opatrní, protože tento módní kousek nemusí vypadat zrovna lichotivě, pokud se vám ho nepodaří správně zkombinovat s šaty.
blondýna s taškou
Velká kabelka
Možná jste již slyšeli o legendární shopper bag, která má na trhu spousty variací barev a stylů. Vybírat můžete od jednoduchých až po výrazně zdobené kousky. Bude se vám výborně hodit, pokud vyrazíte do města na nákupy, můžete si ji však bez obav vzít i do školy či práce. Jednoduše se vám do ní vleze vše, co budete potřebovat. Jedinou nevýhodou této kabelky je, že se velice rychle pronese, jelikož se do ní vleze spousta věcí a navíc může být sama o sobě dost těžká.
Maxi šála
Všichni nejspíše máme zažité, že šály patří k zimnímu období, s touto však chybu neuděláte. Stále více můžete potkávat na ulicích ženy, které ji hrdě nosí. Hodí se prakticky ke všemu. V chladnějším počasí ji můžete různými způsoby nosit omotanou kolem krku. V opačném případě si ji jen ležérně přehoďte přes ramena a můžete vyrazit.
Kožená bunda
Trend, který nás snad nikdy neomrzí. Klasická černá barva má své kouzlo, vínová je však také velice působivá. Nosit ji můžete téměř s čímkoliv. Doporučuji k ní přidat bílou košili či jednoduché tričko, modré džíny a máte vyhráno. Při koupí nové bundy raději investuje více, jelikož levnější mají tendenci brzy praskat.