Stěhování Teplice

Plánujete se v blízké době přestěhovat a už teď z toho nemůžete spát? Nedivíme se Vám. Stěhování je veliká událost a bez pomoci také značně stresující. Kdo by ale chtěl začínat novou etapu života (kterou stěhování nepochybně startuje) ve stresu a napětí? My z naší firmy jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme přepravit všechny Vaše věci do nového a stěhování Teplice Vám tak co nejvíce ulehčit a zpříjemnit.

stěhování

Demontáž a montáž nábytku

Rádi Vám také pomůžeme rozebrat Vaše skříňky, police, a všechen nábytek co budete chtít přestěhovat. Nemusíte si dělat žádné další starosti. Nábytek rozložíme, naložíme, převezeme a poté opět složíme do původního stavu. Záleží nám na Vaší spokojenosti a rádi za Vás uděláme všechnu těžkou práci.

Proč si vybrat právě nás?

Jsme nejspolehlivější stěhovací firma v Teplicích a dáváme si záležet na dobře odvedené práci. Při stěhování zacházíme s Vaším majetkem šetrně a s péčí, pracujeme rychle a poctivě. Zavolejte nám a přesvědčte se sami! Najděte si v sekci Kontakty naše telefonní číslo nebo e-mailovou adresu a pojďme se společně domluvit na kterýkoliv den v týdnu. Bez obav nám sdělte všechny své požadavky a zbytek nechte na nás. Můžete si klidně oddechnout, stěhování není třeba brát jako stresující záležitost, když máte spojence, který Vás v tom nenechá.

spokojení zákazníci

Výhody našich služeb

Svou práci odvádíme svědomitě a proto používáme kvalitní obalové materiály, které lépe ochrání Váš nábytek a věci před oťukáním nebo škrábnutím. Pracujeme kterýkoli den v týdnu a za výhodné ceny. Postaráme se o vše, od začátku do konce, jak nejlépe umíme. Bezpečně odpojíme všechna zařízení a po přestěhování zase napojíme, demontujeme a zase smontujeme Váš nábytek, abychom Vám ušetřili co nejvíce času. Ani nadrozměrné věci pro nás nejsou překážkou. Přestěhujeme vše, co byste mohli potřebovat.

Přátelské ceny

Záleží nám také na dostupnosti našich služeb. Podívejte se do ceníku za jednotlivé služby a zavolejte nám.
Nebojte se svěřit tuto starost nám. Postaráme se, že nebudete ani trochu litovat.