Rzi i starých nátěrů se zbavíte pískováním

Pískování se dnes stalo bezesporu tím nejlepším, co můžete použít, pokud chcete nějaký materiál zbavit stop rzí, nebo starých, zatvrdlých nátěrů. Tam kde drátěné kartáče na vrtačce mnoho nezmůžou a chemie si neví rady, je pískování tím jediným řešením. Jemné abrazivo je hnáno pomocí kompresoru přes trysky směrem k čištěnému předmětu, aby zaútočilo na každičký kousek nepoddajného starého nátěru nebo rezavého povlaku.

Dieselový kompresor + Mobilní pískovačka

Kousek po kousku narušuje jeho strukturu, rozbíjí ho a uvolňuje od podkladu, kterého se doposud zarytě držel. Další a další zrníčka písku na rozbíjený podklad útočí, a když se nátěr či kus rzi odloupne, následující zrníčka jej nemilosrdně smetou pryč. Jak je uvedeno, pískování je velice účinným nástrojem pro čištění povrchů. Ať již se jedná o kov, beton či dřevo, vždy si najde uplatnění. Vždy je však zapotřebí si zvolit vhodný typ abraziva. To může být organické, minerální, kovové nebo jiné. Pro ocelové konstrukce používáme abraziva z minerálních materiálů. Na betony, betonové sokly, či schody lze používat sklářský křemičitý písek nebo skleněnou drť. Pro pískování dřevěných materiálů, altánů, případně i celých dřevostaveb používáme například drť z kukuřičného zrna. Vše potřebné k pískování vám rádi zapůjčíme. A nemyslíme tím jen tryskací stroje.

Mobilka komplet (500x500)-1

Spolu s tryskacím nářadím, vám zapůjčíme kompresory, hadice, filtry, ale i obleky, rukavice či kukly. Potřebný abrazivní materiál si však musíte zakoupit. I zde našim zákazníkům poskytujeme nemalé výhody. Nespotřebovaný materiál totiž, v neporušených obalech, nám můžete vrátit. Není tedy problém si zakoupit, pro jistotu, o trochu více abraziva, protože nehrozí, že by vám zůstalo ležet někde na skladě. V případě zájmu o půjčení mobilních pískovaček a spotřebního materiálu můžete poptat nezávaznou kalkulaci, která vám přiblíží náklady na vámi prováděné práce. Bude pak jen na vás, zda se pro naše služby rozhodnete.