Splnil se mi sen! Malovaná skříň je moje!

Už jste někdy viděli malovanou skříň Svetpokladu? A co teprve tu naši. Pokud jste milovníci starožitného nábytku, tak zavítejte k nám, na náš e-shop a vyberte si! No panečku! Tak takový kousek měla naše babička i prababička! Poznali jste se v tom? Nebo snad ne? To nevadí, ale pokud milujete tyto malované skříně, tak jste zajisté náš člověk. Kdo by nechtěl mít doma historický kousek, který bude třeba za pár let ještě daleko větší vzácností než je nyní?

malovaná skříň

No přece kdo jiný než vy! Tak si u nás vyberte ten nejkrásnější, který se bude vyjímat ve vašem bytě nebo domku. Nebo si jej chcete pořídit na chatu? Není problém. Kdo miluje malovaný barvený nábytek šatní skříně na oblečení úložné zavítá k nám! Proč si, ale zvolit nábytek právě od nás? Jsme odborníci ve svém povolání, a víme přesně co je moderní. Ano i takové staré skříně, které někdo s radostí vyhazuje, a pořizuje si ten nejmodernější nábytek za účelem, že mu vydrží několik let. Ale to je pouhý klam. Bohužel v dnešní době je málo nábytku, který vydrží opravdu jako ten, které měly ještě naše babičky. Nebo dokonce i prababičky?

malovaná skříň

Tyto skříně se dělily z generace na generaci, pokud mladí nechtěli něco jiného. Ale my dobře víme, že naši předkové nevyráběli nábytek na to, aby další rok měli co dělat. Ba naopak! Chtěli mít doma kvalitu, do které se nemuseli bát ani bouchnout, když se do nich vlil vztek, a ono to vydrželo. Tak proč zbytečně utrácet peníze za něco, co vám vydrží chvíli, a vaše peněženka z toho nebude moc nadšená stejně jako vy? Nemusíte být ani sběratelem, i vám se to může zalíbit. Jestliže stále váháte nad touto variantou, tak si u nás můžete vybrat i jinou, máme komody a mnoho dalšího, ale to nezjistíte pokud se nevydáte na náš web, který je přehledný, a naše výrobky jsou nafoceny do nejmenšího detailu. Pokud, ale budete chtít bližší informace, pak nás určitě neváhejte kontaktovat, a my vám zajisté velmi mile poradíme. A nebo snad víte o svém sousedovi, že tyto malované skříně miluje, a marně se snaží najít tu pravou, kterou by si koupil do své sbírky? No tak mu ukažte naše stránky. Protože dobré sousedské vztahy se také přece počítají ne?