Pomůžeme vám s novoročním předsevzetím!

Pomůžeme vám s novoročním předsevzetím!

Máte za sebou právě přijaté nové novoroční předsevzetí? A týká se nově nastoleného životního stylu, který zahrnuje i snížení váhy o pár kilogramů nebo snad deseti a více kilogramů? Máte na sebe zlost, do čeho jste se nechali známými a přáteli uvrtat? Že to bylo v opojení nového roku a nemysleli jste to vážně? Jenže je vám hloupé od svého slibu, který jste učinili před přáteli, ustoupit? Ničeho se nebojte, podáme vám pomocnou ruku a budeme vám ku pomoci i osvědčenými radami!

Vy nemusíte vůbec nic vymýšlet, výživoví odborníci vše vymysleli už dávno před vámi a jejich rady jsou nyní k dispozici pro všechny, kteří je potřebují.

novoroční předsevzetí

Jestliže jste se rozhodli, že od nového roku budete hubnout, zapomeňte na kalorické tabulky, vaření a vymýšlení dietních pokrmů, protože to vás jen stresuje a jak je známo, stres je největší nepřítel u hubnutí. A naopak působí problémy, protože hubnutí se ani nenastartuje anebo značně brzdí. Vy se potřebujete hodit do rovnováhy a klidu. Jedině tak můžete nastoupit na skvělou cestu k zaručenému hubnutí. A že zaručené bude, na to se můžete spolehnout.

BMI kalkulačka je vám k dispozici. Vy si můžete vybírat dietu na pouho pouhé čtyři týdny nebo na měsíce. Veškeré potraviny k dietnímu stravování máte již v balíčku na míru připravené! Vy nemusíte vymýšlet složité recepty ani se vláčet s taškami plných nákupů každý den! Vy si v pohodě a klidu domova vyberete na internetu tu pravou dietu, která vás oslovila a pošťák vám balík přiveze domů až domů k vrátkům.

Navíc je strava bezvadná v tom, že nevyžaduje žádnou dlouhou přípravu. Jídlo máte v cuku letu připravené. Vy si na něm jen pochutnáte. Můžete doplnit čerstvou zeleninou – pokud ji milujete, to není zakázané.

Máme pro vás připravené výhodné balíčky, které mohou obsahovat plnou skladbu denního jídelníčku nebo proteinové koktejly i ketomix Bmikalkulacka. Jde o to, čemu vy sami dáváte přednost.