Rezervační systém se vašemu sportovnímu středisku vyplatí

Rezervační systém je pro každé sportoviště či fitness centrum nemírně důležitý. Tento systém totiž propojuje majitele, zaměstnance i klienty. Měl by fungovat bez chybně a pro všechny uživatele by měl být příjemný a přehledný. Přehlednost jako taková je jedním z nejdůležitějších prvků. Zejména v kalendáři jednotlivých lekcí by se měli všichni snadno vyznat.

lekce jógy

Je tu ale několik dalších věcí, které by kvalitní rezervační systém měl mít. Jednoznačně je velmi důležitá i jeho mobilní verze. Čím dál tím více lidí si své lekce rezervuje pomocí mobilního telefonu, proto je pro ně důležité, aby mohli mít i mobilní aplikaci. Klasické počítačové zobrazení na mobilech nevypadá dobře, a navíc nemusí ani správně využívat všechny funkce, které na notebooku fungují bez problému.

Kromě těchto věcí je určitě velmi důležitá možnost nabíjení kreditu přes platební bránu. Ne každému vyhovuje platit až na recepci. Když dáte svým klientům možnost zaplatit kartou odkudkoliv, určitě budou velmi rádi. Umožní jim to totiž jednoduché zaplacení hned potom, co jim přijde výplata. Snáze si tak své prostředky rozdělí do jednotlivých kategorií, za které platí. Na vaše sportoviště tak nezapomenou. V aplikaci pak přehledně uvidí, kolik kreditu jim zbývá a kolik lekcí či vstupů ještě mohou zaplatit.

cvičení

Příjemným bonusem, který poskytuje rezervační systém je i nastavování různých cen. Můžete ta nastavit o trochu vyšší cenu u lekcí, kterým nabízíte například pití nebo vypůjčení podložek na jógu. Někteří lidé si totiž nosí své věci z domova, a proto je zbytečné připlácení rozčiluje. Naopak jiní ale jednou do sportovního centra rovnou z práce nebo ze školy a věci na cvičení si s sebou nosit tak snadno nemohou. Díky této pohodlné vychytávce si všichni uživatelé mohou vybrat to, co jim vyhovuje více a nemusí pak za cvičební pomůcky doplácet na recepci a zbytečně tím zdržovat personál.