Objevte kouzlo výjimečné barvy

Stylová, okouzlující a velice půvabná. Přesně taková je barva vínová. Chcete být výjimečná i Vy? Pak vyzkoušejte kombinaci této excelentní barvy ve formě kabelky a k tomu stačí doladit nějaký prvek ve vašem šatníku stejné barvy a budete za hvězdu při každé příležitosti. Tato barva se skvěle kombinuje s hnědou, takže můžete využít kožené kozačky, hnědé střevíčky, balerínky či kotníkové kožené botičky a budete vždy za dámu, která má vkus a styl. Kromě hnědé se tato barva také hodí k světlejším odstínům. Vyzkoušet můžete krémovou.
dívka na procházce.jpg
Kabátek na podzimní období v této podobě skvěle doladí Váš celkový outfit. Dojem uděláte nejenom sama na sebe, ale také na každého, kdo projde kolem. Kabelka vínová se dá skvěle nosit do práce, hodí se na všední každodenní použití, ale také ji můžete vzít na výjimečné příležitosti. Velká či menší se bude hodit při nákupech, na denní nošení do práce, do ruky ji můžete vzít i do města, na procházky a lehce ji sladíte i se smyslným oděvem na nevšední večer, když se chystáte na večeři nebo do baru ať už s kamarádkou nebo přítelem.

Moderní a trendy styl

· Je to krásná barva podzimu. Doladíte ji s pár doplňky na léto, ale také na jaro či do zimního období. Šedých a černých už bylo dost! Přejděte na výjimečnou barvu a poznáte nový svět harmonie a nových prožitků i nevšedních zážitků. Pestrá barva, která překvapí svou vyzývavostí, ale také poskytne dojem harmonie a doladí styl Vašeho šatníku k dokonalosti.
vzorovaná kabelka.jpg

· Každá žena miluje kabelky už jenom proto, že jsme si na ně velice rychle zvykly a mnoho žen si bez těchto praktických prvků nedokáže představit ani jeden den. Nosíme v nich potřebné, ale často i nepotřebné věci a proto kouzlo kabelek chápeme jenom my ženy. Některé z nás mají celou sbírku a stále potřebují další a nové kousky, aby potěšily svého ducha. V této nabídce najdete kousky za velice příjemné a nízké ceny, takže Vaše peněženka rozhodně bude jásat, že můžete mít další originální kousek do své sbírky a za tak báječnou cenu.