Za ledem a sněhem ve víru adrenalinu!

Svět se dělí na tři pomyslné části. Tu první obývají lidé, mezi jejichž poznávací znaky patří sluneční brýle, opalovací krém a šortky do půli zadku, kteří se rozvalují pod slunečními paprsky, jakoby byli dvacet let zavření v gulagu na Sibiři. Ta druhá je zamořena lidmi zcela opačnými, kteří sporým oděním pohrdají a raději si navléknou podvlíkačky, oteplovačky a na hlavu narazí kulicha z obav před omrzlinami. Jak jste správně pochopili – svět se dělí na teplomilce a milovníky mrazu, jinak také na osoby, které zbožňují léto a příjemné počasí letních měsíců, a na lidi, kteří nedají dopustit na rampouchy a obrázky, které nám kreslí Děda Mráz do oken. Ta třetí skupina je maličká a skládá se z lidí, kteří upřednostňují listnatý podzim, či květnaté jaro.

hory

Dnes se podíváme, jaké nepřeberné množství zimních srandiček si pro vás, zmrzlíky, Mrazík přichystal!

1. Napumpujte si do žil pořádnou dávku adrenalinu, protože tohle bude jízda! Lezení po skalách je již samo o sobě dosti náročným a nebezpečným, přesto hojně vyhledávaným sportem, ale co teprve, když skály posunete na vyšší level, tudíž je upgradujete na ledovce? Ledolezení není příliš populární a mezi běžnou populací se najde jen málo lidí, kteří se mu aktivně věnují, přesto mít možnost pozorovat tyto ledo-borce, jak s cepíny a mačkami zdolávají zrádné ledy, je něco kouzelného.


2. Za ledem nemusíte daleko! Nejeden je i u nás v Česku! A nemáme na mysli zamrzlý rybník, či dokonce jen tak z hecu vystavěné venkovní kluziště pro veřejnost! Nastražte uši! V České republice máme nejvyšší ledopád v Eropě! A kde, ptáte se?

led


3. Zbožňujete zimu a chcete si udělat výlet do Francie? Spojte příjemné s užitečným a jděte se potápět pod ledem! Nezapomenutelné podvodní scenérie máte zaručeny! Jak? Kam? Existuje nějaká cestovní kancelář, která toto pořádá? Podobné dotazy opět přesměrovávejte na výše uvedený odkaz! Dozvíte se všechno, co potřebujete vědět!