Co vás zajímá o mužích a ženách

Být ženou ve světě mužů a být mužem ve světě žen by bylo opravdu na zbláznění, protože jak ženy, tak muži mají kompletně svůj svět a je úplně jiný než svět druhého pohlaví. Ženy i muži jsou úplně jiné bytosti, co se týče myšlení (ale samozřejmě těla, i když někteří jsou výjimka potvrzující pravidlo), a tak by takový člověk mezi kupou lidí jiného pohlaví byl asi ke zbláznění, to je jisté. Někdy to ale není na škodu, protože vás tato společnost bere mnohem lépe než společnost lidí stejného pohlaví. To platí výrazně hlavně u žen. Když je žena v okolí žen, není to nic příjemného, protože všichni víme, že se ženy dost pomlouvají navzájem. Proto kdyby žena byla ve společnosti mužů, asi by nic takového řešit nemusela. Naopak muž ve společnosti žen by se cítit hýčkán, ale asi by toho stejně časem na něj bylo moc.

pár

Samozřejmě žádná společnost a žádné pohlaví není špatné, protože každé má výhody a nevýhody, které se však navzájem doplňují, proto spolu odjakživa tato dvě pohlaví žijí. Navzájem se doplňují a jeden bez druhého by toho moc asi nezvládli, to je jasné. Navíc by se jeden bez druhého nemohli ani rozmnožovat, jsou k tomu potřeba oba. Navíc stejným dílem, od každého je potřeba jedna pohlavní buňka a když se spojí, vznikne nový život. K tomu je ale potřeba jeden určitý akt, která každý známe. Ale to není všechno.

žena a muž

Mimo sex je samozřejmě potřeba, aby měla žena ovulaci, ale na to se hodně často zapomíná. Ovulace trvá den, ale dva dny před ovulací je také možno otěhotnět, protože spermie v ženském těle vydrží právě ty dny. Proto žena má tři dny na to, aby otěhotněla. Tři dny z celého cyklu, tedy tři dny z měsíce. Je potřeba také ejakulace ze strany muže. To bývá někdy problém, někomu se to nedaří, jiný má zase problém s až moc rychlou ejakulací. Dá se však něco zjistit ohledně oddálení ejakulace Erectmax.cz a zbavit se tak tohoto problému.

Svět žen a mužů je odlišný, ale i tak bez sebe nemohou být a navzájem se tyto dva světy prolínají.