Vytvořte si kreativní kousky oblečení

Kdo se rád neobléká do oblečení, které je originální a nemá ho každý? Hodně lidí se snaží v oblékání odlišit, ať už doplňky nebo extravagantními oděvy. Jiní se zase šijí oblečení sami. Někdo si zase dává na oblečení různé ozdoby, které ho ozvláštní. V lidské fantazii a kreativitě se meze nekladou.

extravagantní

Pokud šijete oděvy sami, pak určitě víte, že je dobré je něčím ozvláštnit nebo odlišit od běžně nošených kousků. Většina domácích švadlenek našije na kousek oblečení cedulku „Handmade“ nebo si nechá vyrobit lísteček s vlastním názvem jako například „Monika handmade“. Už tohle je skvělý začátek toho, jak se odlišit od ostatních. Můžete si však pořídit ozdoby na oděvy Prima obchod a každý ušitý kousek něčím ozvláštnit. Ať už perličkami, různými kamínky nebo řetízky a podobně. Stejně tak nemusíte doplňovat těmito skvosty jen ručně šité oblečení, ale také to, co už máte. Navíc se tyto ozdoby skvěle hodí i na tvoření s dětmi. Takže stačí pouze vybrat a pustit se do toho.

Pokud si koupíte jednobarevné tričko, není nic jednoduššího, než si na něj přidělat, přilepit nebo přišít různé ozdoby. Pokud jste manuálně zruční, můžete si tam vytvořit například ornament, obrázek nebo nápis z kamínků. Tímhle způsobem můžete přes oblečení například vyjadřovat svůj názor nebo své sympatie k filmům a pohádkám.

šitá ozdoba

Pokud máte strach začít s ozdobami rovnou na tričku, tak si to natrénujte například na kusu látky nebo starém polštáři. A nemusíte zdobit pouze svoje oblečení, ale také oblečení svých dětí. Holčičky určitě budou nadšené z přišitých květin a kluci zase například z nažehlovacího autíčka. Navíc se ozdobami dají zakrýt například různé malé dírky nebo nedostatky na látce. Je nekonečně mnoho způsobů, jak tyto krásné dekorace využít, stačí se jich jen nebát a mít trochu fantazie, potom určitě vytvoříte úžasné kousky.