Kvalitní taška z netkané textilie.

Dnešní věci, hračky, ale i oblečení se dají udělat z vícero materiálů a mnoho druhů textilií. Já sama dávám přednost přírodním materiálům, protože dbám na přírodu, a navíc se mi to i více líbí. Doma jsem si zkoušela dokonce i něco sama ušít. Pamatuji si, jak jsem si zkoušela šít šaty. Byla to kvalitní bavlněná látka a byla jsem ráda, že mě to babička naučila.

Vlastní výroba vždy potěší

Myslím, že i když šaty mi trvaly dva týdny, tak i tak dopadly pěkně. Výrobek se mi povedl, a i když měly několik chyb, moc ráda jsem je nosila. Od té doby jsem si zamilovala něco doma šít. Postupem času jsem si to oblíbila, a dokonce jsem se tím i nějaký čas živila. Zkoušela jsem šít i další věci. Napadla mě i taška z netkané textilie, která měla opravdu velký úspěch, že až jsem se divila. Moje taška se každému líbila a já měla za úkol těch tašek ušít dvacet pět. Měla jsem tedy velkou zakázku na hodně dlouho a mě to těšilo. Taky mě napadlo, že by se na kvalitní tašky dala dát třeba i reklama. S tímto nápadem jsem oslovila i několik firem. A musím říct, že některým firmám se to moc líbilo. Sice jsem žádnou zakázku nedostala, ale i tak mě potěšilo, že můj nápad někdo využil.

Kvalitní materiály jsou populární

Nyní stále jsem v tom, že šiji tašky z netkané textilie. Taky moc ráda tašky přešívám. A nejen je. Často chodím do second handu, kde najdu opravdu skvělé kousky. Většinou jsou to věci trošku poškozené, co už nikdo nechce. Pro mě je to ale výzva. Nevadí mi díra v tašce nebo oblečení. Moc ráda si to doma opravím, zašiju nebo použiji batiku. Na tašky se mi moc líbí dělat různé nášivky. Každá taška je pak vlastně originální a jedinečná, takže nikdy nikde nebude stejná, nebudou dvě totožné. A toto je právě na tvorbě to nejlepší. Jste svým pánem a můžete si výrobek ušít nebo upravit dle svých představ. Více informací můžete vidět zde na našem webu.