Užijte si zimní dovolenou s dětmi

Na jednom skipasu můžete sjet všechny sjezdovky a dát tak dohromady celkem osm kilometrů jízdy. To vás právě čeká v Čenkovicích https://www.skibukovka.cz/cz/, kde se nachází lyžařský areál, pro nějž ideální podmínky vytvořila Buková hora, která se nachází právě nad touto obcí a nad obcí Červená voda. Jedná se o oblast pod Orlickými horami, na mapě se orientujte nad města Lanškroun a Svitavy. Že by vás ani nenapadlo, že se právě v této oblasti může skrývat lyžařský areál? Pojďme si ho představit.

deti

A nejde o jen tak ledajaký lyžařský areál, nabízí se zde spoustu zábavy, a především vysoký komfort. Své ratolesti zde můžete naučit lyžovat, ať už sami nebo prostřednictvím lyžařské školy, podmínky jsou zde pro to naprosto ideální, prostě tady si to užijí právě rodiny s dětmi, protože je to zde pohádkově zařízené. Pokud máte rádi lyžování nebo jízdu na snowboardu, budete maximálně spokojeni s kvalitou sjezdovek a nejenom to, ale až se projedete na lanovce s vyhřívanými sedačkami a se sklem, které vás bude chránit proti nepříjemným výkyvům počasí, už nebudete chtít svoje zimní dovolené směřovat někam jinam.

bezky

Pro děti je zde připravena tzv. Funline, což je hravá zóna pro malé lyžaře, ale i dospělé, plná překážek a milých překvapení. Na své si přijdou i snowboardisté, kteří mohou využít místní snowpark. Ale ani rodiny nebo páry, kteří nemají moc rádi zimu a raději zůstávají doma si přijdou na své. Tato lokalita je totiž vhodná k navštívení i v létě, kde se tady dějí kulturní akce, můžete se projet terénními koloběžkami nebo si zapůjčit elektrokolo a vaši dovolenou trávit aktivně. Ani o parkování se v jakékoliv sezóně nemusíte bát, je zde až několik ploch, kam můžete vašeho automobilového kamaráda šoupnout a vydat se za turistikou nebo za sportem. Tak co, už si jdete rezervovat volné ubytování?