Nastavte si hypotéku bez registru podle svých potřeb

I se záznamem v registru si můžete svůj život užívat stejně jako všichni ti, kteří záznam v bankovním anebo v nebankovním registru nemají. Vždyť by bylo hloupé, abyste nedostali šanci na dobrou půjčku jen proto, že jste jednou zapomněli na platbu za telefon anebo jste pozdě odeslali peníze za zdravotní a sociální pojištění.
Zkrátka všichni, kdo se v takové situaci ocitli, udělají nejlépe, když kontaktují nebankovní společnost a sjednají si zde výhodnou hypotéku bez registru.
Hypotéka bez registru sice neznamená, že by se o váš záznam nikdo nezajímal, nicméně ani záznam v registru vám v žádosti o půjčku nemusí nijak vadit. Pro nebankovní společnost je naprosto klíčové, zda budete schopni svou půjčku splácet. Pokud prokážete, že máte dostatečné příjmy, ať už v jakékoli podobě (plat, výnosy z pronájmu, vysoké dávky), tak můžete svou půjčku získat úplně stejně jako ten, kdo žádný záznam v registru nemá.

dolary

Nicméně pokud jde o nebankovní hypotéku, tak byste měli počítat i s tím, že pro sjednání půjčky je nezbytné, abyste se za ni zaručili nemovitostí v odpovídající hodnotě. Zde platí přímá úměra: čím vyšší máte nároky na peníze, tím hodnotnější nemovitostí se za ně musíte zaručit.

Každopádně zoufat si nemusí ani ten, kdo žádnou nemovitost nevlastní, tedy alespoň za předpokladu, že je v jeho blízkém okolí někdo druhý, kdo takový majetek má, a kdo je ochotný složit ho jako záruku za půjčku v jeho prospěch. V takovém případě se tato druhá osoba stane vaším spoluručitelem a bude svým majetkem ručit za plnění vašich závazků.

prasátko

Je tedy jasně vidět, že nebankovní společnost myslí na všechny možné životní situace, a že jsou nebankovní hypotéky postaveny tak, aby vyšly vstříc všem zájemcům o peníze, kteří je chtějí investovat do podnikání anebo si prostě jen chtějí zlepšit svůj život. A v tom vás jistě utvrdí vstřícný přístup všech nebankovních pracovníků.