cestování na vlastní pěst

Kdo by se nevydal na dovolenou. Využít můžete cestovní kanceláře anebo třeba jet na vlastní pěst. Že je to až moc velké dobrodružství? Stačí plánovat. Dovolená baví každého a každý si alespoň jednou ročně nějakou tu dovolenou dopřeje. Taky si ji každý z nás opravdu zaslouží po celém roce tvrdé práce. Ať se jedná u tuzemskou dovolenou například někde na horách, na chatičce nebo stylem cestování a někdo vyrazí za teplem do zahraničí. Každá dovolená je skvělá a je potřeba si ji užít do sytosti. Při dovolené máme dvě možnosti.

airbnb

Buď s tím moc nechceme zabývat a vše necháme na cestovní agentuře nebo kanceláři a my se pouze dostaneme na místo určení anebo cestujeme po vlastní ose. Obě možnosti mají své pro i proti. Dneska se budeme zabývat cestováním po vlastní ose. Jaké má toto cestování pozitiva a nemůže se nic stát? Stát se něco může i na dovolené s cestovkou. Vše je jen na Vás a můžete si to vše krásně naplánovat do detailu. Tedy i to kdy a kde budete snídat, kdy odletíte, s kým letíte a jaké města navštívíte. A spát každý den někde jinde? No není to skvělý zážitek? U toho spaní se ještě zdržíme.

airbnb

K sehnání ubytování existuje mnoho aplikací s hotely, hostely, apartmány. Skvělou možnosti ubytování je určitě AIRBNB. Je to aplikace, kde možnost ubytování nabízí soukromé osoby a myslím si, že i za skvělé peníze. Pronájem bytu na jednu noc můžete získat třeba i zadarmo. Aplikace je velmi intuitivní, takže v ní hned najdete, co hledáte. A hlavně funguje na celém světě, takže se dá říci, že ubytování opravdu najdete kdekoliv na jednu noc nebo třeba na měsíc. Výhodou ubytování přes Airbnb je i ten fakt, že tam máte hodnocení od ubytovaných, fotky bytu, pokoje, domu kde byste bydleli. Proto pokud se chystáte cestovat vzpomeňte si na tuto skvělou aplikaci, která Vám nejen nabídka skvělé bydlení, ale i poznání nových přátel.