Blýskněte se na firemním večírku

Dostala jste pozvání na svůj první firemní večírek, takže váháte, co si vzít na sebe? Jedno je totiž jasné, jde o pozvání, které se v žádném případě neodmítá. Pokud si tedy v daný den zrovna nezlomíte nohu anebo nebudete smrtelně nemocná, musíte tam vyrazit. Účast či neúčast na takové akci pro vás bude znamenat mnoho.
Takže zpět k původní otázce, kterou musíte v takové situaci vyřešit: co si vezmete na sebe?
víno na přípitek

V každém případě si musíte vybrat z aktuální módní kolekce pro tento rok. Přece nechcete vyvolat dojem, že jste sto let za opicemi a nevíte, co se nosí. Nicméně pokud zrovna neoplýváte penězi, tak jistě nemáte ani tu nejmenší chuť obíhat vyhlášené módní butiky a zruinovat tak své konto. Ovšem nemusíte se bát, krásné, elegantní a stylové oblečení si můžete pořídit i v běžné konfekci za velice přijatelnou cenu!
Jde jen o to, abyste věděla, po čem máte pátrat:
Oblíbenou klasikou, která snad nikdy nevyjde z módy, jsou takzvané „malé černé“. Jedná se o šaty nad kolena v černé barvě, které můžete nosit v mnoha provedeních. Jejich velkou výhodou je to, že pravděpodobně nikdy nevyjdou z módy a užijete je ještě u mnoha dalších příležitostí. Pokud si tedy chcete pořídit nadčasový kousek, který vám nebude zbytečně bez využití viset ve skříni, tak tohle je ta pravá volba. Mimochodem, letos jsou v módě áčkové střihy s transparentními detaily a krajkou.
dvě dívky
Pokud chcete udělat dojem a máte postavu, kterou se nemusíte bát pochlubit, tak vsaďte na společenské šaty s pevnou siluetou, která vás bude těsně obepínat. Jestliže je to však pro vás něco zcela nepřijatelného a raději byste se ráda za kus látky schovala, i to je možné. Nešlápnete vedle ani s volnými šaty, které budou ovšem prudce elegantní. V kurzu jsou volány, mašle a pásky.
Jestliže se nebojíte pozornosti a netradičních kousků pro odvážné, a zároveň dáváte přednost kalhotám, můžete vyrazit i v elegantním overalu. Jeho stylová a společenská verze rozhodně zaujme a nenechá nikoho na pochybách, že se v módních trendech jednoznačně vyznáte.