Bavit se dá různě


Každý člověk preferuje něco jiného, každý má jinak nastavený svůj žebříček hodnot. A proto je vcelku logické, že někomu stačí usednout dejme tomu někde v putyce s několika štamgasty u jednoho stolu a prožít tam dost podstatnou část života, zatímco někomu jinému se podobná představa z hloubi duše příčí a ‚nikdy by tak hluboko neklesl‘.

billboard-right

Jenže co dělat s kamarády, známými, spolupracovníky, příbuznými nebo jinými sobě blízkými osobami ve chvílích volna, kdy se chceme bavit, veselit, prostě relaxovat?

Pokud jde o lidi, kteří dávají v tomto ohledu přednost adrenalinu, legraci a napětí zároveň, lze jim doporučit například i Laser games Praha.
Zde se tito mohou jako mávnutím kouzelného proutku dostat do zcela jiného světa, než je ten, v němž jim je souzeno žít každodenní všední život. V tomto lze alespoň na nějaký čas zapomenout na trable a povinnosti, které lidský život nezbytně provázejí, nejednou i na každém kroku, zde se lze odpoutat od přízemních starostí.
Tady si totiž lze užít naživo pořádnou střílečku, dostat se do učiněné vřavy boje, a to aniž by komukoliv cokoliv hrozilo, aniž by tu bylo v ohrožení zdraví nebo dokonce i život.

Jedná se o hru vhodnou a atraktivní pro všechny věkové kategorie, pro muže stejně jako ženy. Muži si tu mohou hrát na vojáky, ženy si třeba vyplnit své myšlenky na to, že jednou toho svého chlapa vážně zastřelí,… Každému co jeho jest.

skupina(1)

Člověk si tu může zabojovat, aniž by se musel upsat armádě nebo nějakým jiným ozbrojeným složkám, lze si tu kromě ryzí zábavy i sáhnout až na samé dno svých fyzických sil. Stačí k tomu jenom obléknout si vestu se senzory, popadnout laserovou pistoli a chutě do toho. Tedy do arény plné laserových efektů a také soupeřů, kde nejde o nic jiného, než dosáhnout co největšího počtu zásahů do vesty soupeře. Přičemž se netřeba bát, že se tím zasaženému jakkoliv ublíží, že tu někoho bude nějaký ten zásah bolet.
Prostě je tu možnost zaválčit si. A to lépe, než jak jsme museli my činit coby děti. My jsme si na rozdíl od tohoto technického zázraku kdysi museli vystačit s klacky coby flintami. Což už dnes nikdo ze současné šťastné generace nemusí.