Vyklízíme byt s dodávkou


Pronajměte si dodávku

Potřebujete vyklidit byt, například pozůstalost, anebo jste byt koupili a bývalý majitel vám v něm zanechal své „poklady“, tedy spíše to, čeho se chtěl zbavit? V jistém slova smyslu to může být i výhodné, protože v prostorách třeba naleznete něco, co vás osloví, co se vám líbí, anebo z toho něco vyrobíte. Například ze starého nábytku s hezkou dýhou nebo z borového masivního dřeva lze zhotovit regály do skříně v dílně, anebo poličky pro pokojové rostliny, pokud si z nich chcete vytvořit květinovou stěnu.

vyklízení bytu

Jakmile se věcmi proberete a vytřídíte, co si chcete nechat, a co odtud musí zmizet, pronajměte si dodávku z půjčovny dodávek Praha 4 Rentcar service a pusťte se do vyklízení. Ještě před převzetím vozu si ale zjistěte otevírací dobu sběrného dvora a také to, co všechno tam lze odvézt. Problémy můžete mít například s nebezpečným odpadem, a tam by vám také mohli poradit, kam s ním.

kartonové krabice

Nezapomeňte na sklepní prostory

Buďte obezřetní a nezapomeňte také na sklepní kóje, tam se také mohou vyskytovat odložené předměty. Někdy je kóje dokonce zaplněná až ke stropu haraburdím či rozbitými spotřebiči, což vám může ubrat mnoho sil.

Zkuste to v noci

Rozumné bývá i vyklízení přes noc, tedy pokud tím nebudíte ostatní obyvatele domu. Toto se hodí spíše u rodinných domů, kde nikdo nebydlí, a nikoho tím rušit nebudete. V noci je na práci více klidu, málokdy vás zastihne někdo venku, aby vás od práce zdržoval nebo se s vámi chtěl dohadovat a hádat se s vámi, což bývá případ nepříjemných sousedů, a v noci je také na silnicích minimální provoz a malá pravděpodobnost dopravní nehody.

A poslední rada: nezapomeňte si sjednat vlastní pojištění, protože pokud vůz poškodíte vaší vinou, půjčovna vám to připíše k úhradě. Týká se to jakéhokoli poškození, třeba poškrábání karosérie anebo jejího pomačkání a odření v interiéru nákladového prostoru při nakládání předmětů.