Pojištění vozidel

Pojištění vozidla je velmi důležité, protože nám může ušetřit spoustu financí. Kromě povinného ručení se u dražších vozů rozhodně vyplatí havarijní.

Pojištění vozidel

Povinné ručení

Každé vozidlo v evidenci musí mít ze zákona povinné ručení, protože bez toho nemůžeme ani vyjíždět, jinak kdyby přišla dopravní nehoda, tak by nás to vyšlo opravdu draho. Takže při nákupu vozu musíme vždy pamatovat na to, že budeme skutečně muset pravidelně platit povinné ručení. Pokud bude správně sjednané, tak pokud do někoho nabouráme, tak se škoda zaplatí z pojistky. Její výše se nám potom sice zvedne, protože přijdeme o bonusy.

VW brouk

Když nabouráme do starého auta s nízkou hodnotou a špatným stavem, tak škoda nebude nijak vysoká, ale u nového luxusního vozu je to hromada peněz. Samozřejmě na trhu jsou různí poskytovatelé, kdy si musíme dávat na poskytované služby, aby skutečně pokryli výši škod. Mnoho společností také poskytuje zaplacení odtahu a benefity. Cena pojistného se také odvíjí od bonusů řidiče, věku, bydliště, hodnoty vozu, objemu motoru a řadou dalších parametrů.

Havarijní pojištění

Sice si řeknete, že je to dost peněz navíc, ale když si koupíme nové auto, tak je na místě mít jistotu, protože kdyby se nám přeci jen stala nějaká nehoda, kdy třeba pojedeme na mokru a sjedeme do příkopu, tak oprava nového vozu stojí dost peněz, kdy nám ji hezky pokryje pojistka. Ta může také pokrýt třeba střet se zvěří, protože můžeme být sebelepší řidič, ale když nám v poslední chvíli skočí pod auto srnka, tak toho moc nezmůžeme.

podpis slouvy

Je dobré kontaktovat odborníka, který Vám sestaví pojištění na míru přesně tak, aby pokrylo případné škody, ale zase jste neplatili moc peněz. Přeci jen se nám může zdát být pojištění drahé, ale nikdy nevíme, co se nám v životě může stát, na což bychom rozhodně neměli zapomínat a být připraveni. Řada lidí má svého zaměstnance v určité pojišťovně, který jim pomáhá s pojištěním vozidel celé domácnosti. Takže rozhodně havarijní pojištění fahd.cz svého plechového miláčka nepodceňujte, aby dělal radost nadále.