Pohodlné a stylové patrové postele pro vaše děti

Zařizujete pokojíček vašim dětem, které už vyrostli z malé postýlky v ložnici nebo pokojíčku, ale zároveň už chcete mít také vyřešené místo na spaní pro malého sourozence, který se teprve na přechod do většího chystá?
Pokud nedisponujete zrovna velkým pokojíčkem a budou ho obývat dva nebo třeba i tři sourozenci, pak to chce veškerý nábytek v pokoji chytře a prakticky uzpůsobit, aby působil vzdušným a nepřeplácaným dojmem a také aby v něm bylo dostatek místa na hraní, zábavu ale i přípravu do školy a učení. Jak tedy v takovém případě vyřešit spací část v pokojíčku? Aby měli všichni sourozenci svoje vlastní místo na spaní v jedné malé místnosti je v takovém případě nemyslitelné. Chce to tedy vyřešit jinak.
patrové postele

Do malého pokojíčků pro více dětí je ideální dřevěná dětská patrová postel, díky které tak v místnosti ušetříte spousty místa. Mladší může spát dole, aby nemusel šplhat nahoru a tam může spát starší sourozenec.
A čím vás tyto dřevěné palandy z masivu okouzlí? Dřevěná palanda, která se hodí do každého pokojíčku pro holky i kluky vás nadchne nejen krásným zpracováním a designem, ale především tím, že vám zajistí úsporu místa v pokojíčku. A to ještě o něco víc díky možnosti úložných šuplíků ve spodní části palandy. Do těchto šuplíků se pak vejde spousta různých věcí, které by třeba jinak v pokojíčku překážely a zbytečně tak zabíraly místo.
kostkované povlečení
V nabídce naleznete dlouhou řadu paland. Vybírat můžete z různých odstínů dřeva nebo můžete zvolit i moderní bílé provedení a sladit tak celý pokojíček. Pak už jen stačí vybrat vhodné matrace, barevné doplňky a o parádní místo na spaní v pokojíčku budou mít vaše ratolesti postaráno.
Na palandě z masivu se bude vašim ratolestem – a to jak těm menším, tak i těm větším pohodlně spát a v pokoji jim tak zbyde o to více místa na hraní, zábavu a zdravý pohyb.