Naše technika

Slyšeli jste o těch nových technických vynálezech? Tak například to, že existují krásné čtečky knih, o kterých jsem si myslela, že vůbec nefungují. Ale potom mě to hodně zajímalo. Technické věci, které jsou nové, mě hodně zajímají a baví mě, proto se na ně chodím koukat, nebo si je moc ráda kupuji. Doma mám opravdu mnoho technických vynálezů a dalších pokroků. A víte proč? Protože se o techniku moc ráda zajímám, a proto taky mám doma mnoho knih o technice.

Techniku mám ráda.

To byste se divili, kdybyste viděli moji knihovnu, která je plná knih. A nejsou to jenom tak obyčejné knihy. Ano, máte pravdu, že tam jsou také pohádky a další různé tituly. Například tam mám ještě knihy ze střední školy, které byly povinná četba. Nicméně, ale v knihovně převládají knihy, které jsou s technickou tématikou a technika je například i to, že mám doma několik čteček knih. A nemám jen ty obyčejné, jak si myslíte. Mám čtečky knih, které jsou tak dokonalé, že si je můžu číst kdykoliv chci.

S technikou můžete všechno.

Mám jistotu, že se mi čtečka knih ani nevybije. To je taky velký vynález. Nicméně taky má moje kočka takovou misku na jídlo, že když jí to jídlo dojde, tak mě to upozorní nějakým zvukem. Myslím, že je to velmi praktický vynález, protože já hodně zapomínám, takže aby moje kočka měla stát dostatek jídla, jsem ráda, že mě její miska na to upozorní. A jak jste na tom vy? Taky máte rádi techniku nebo ji zatracujete? Myslím, že mnoho lidí, kteří se o techniku velmi zajímají a taky čtou oni knihy, třeba čtečkou. Moje záliba v technice je opravdu velká a já vím, že bych se technice chtěla taky věnovat dále do budoucna. Vím to jistě, protože i můj malý syn se o techniku rád zajímá. Můj malý syn si už taky prohlíží dětské knihy po technice a jsme ráda, že má takový koníček. Moc ráda taky šroubuje a rozebírá hračky, takže to už taky o něčem vypovídá, že ho technika baví. A možná bude v dospělosti nějaký vědec! Kdoví.