Kdo nám sestaví nábytek


z ze:11pt;“>Výroba nábytku se dnes opírá o některé skutečnosti, s nimiž někteří lidé vůbec nemusí počítat. Máme tím na mysli například starší generaci, která je zvyklá pořizovat nábytek u truhláře v zakázkové výrobě, anebo z obchodů s nábytkem za socialismu, kdy se v osmdesátých letech pořizoval v podobě sektorových kusů jako jeden komplet. Tehdy vám nábytek přivezli domů nákladním vozem a vy jste jej během několika desítek minut vyskládali na své místo, a tím to haslo.

moderní nábytek

Dnes se to ale provádí jinak, pro výrobce snáze, pro zákazníky obtížněji. Změna strategie výroby nábytku nastala kvůli úspoře místa ve skladových či výrobních prostorách, a tak namísto obývací stěny, kterou vám dříve přivezl náklaďák, vám dnes dovezou deset kartonových krabic, a na vás je nábytek sestavit jako stavebnici.

nábytek v ložnici

Zdatný kutil vytáhne ze zásuvky aku šroubovák, kladívko, kleště, sadu stranových či imbus klíčů, vrtačku a případně další pomůcky, a s radostí se pustí do práce. Jenže každý není zdatný kutil, a pro někoho je hromada kartonu v předsíni důvodem k zoufalému nářku. Co si počít, když na sestavení stavebnice nemáte ani sílu, ani odvahu, potřebné nářadí či zkušenosti? Svěřte práci stěhovací firmě.

Stěhováci již několik desítek let provádí montáž nábytku v Praze naprosto běžně. Je to součást jejich pracovní náplně a poradí si jak s jednoduchými sestavami několika komod, psacího stolu či botníku, tak i s manželským dvojlůžkem nebo s vestavěnou skříní, kterou chcete přestěhovat a namontovat ji do nového bytu. Stěhováci potřebují pouze přístup k jednotlivým komponentům a dostatek prostoru, kde se bude montáž provádět. Nic jiného od vás požadovat nebudou, ani vaši asistenci. Maximálně, pokud to bude nutné, můžete práci koordinovat tak, abyste měli přednostně sestavený nábytek například do dětského pokoje, který chcete využívat co nejdříve, zatímco některé skříně a komody mohou prozatím počkat.