Co nakoupit do mrazícího boxu

Klasický zmrzlinový dortje pro svoji skladnost nepostradatelnou výbavou vaší pohotové cukrárny. V prodeji je nabízen nejen smetanový, ale rovněž s příchutí ovocnou a kakaovou. Výhodou je, že se může návštěvě ihned podávat. Hosté si ho mohou dochutit šlehačkou či čerstvým ovocem.Pohoštění s ovocným dortem
Švarcvaldský dort,svou vyváženou chutí a dokonalým vzhledem, uspokojí chuťové buňky i té nejnáročnější návštěvy. Višně, kterými je dort nazdoben, po rozmražení chutnají jako čerstvě utržené ze stromu. Nikoho ani nenapadne, že jste ho ručně nevyráběli. Pokud se celý nespotřebuje, v ledničce vydrží další dva dny.
Vanilkové mascarponeje ideálním pohoštěním pro větší množství návštěvníků. Naporcovat se dá na dvanáct dílků. Jeho náplň krému z pravé vanilky, doplněná jahodovou pěnou je vítanou pochoutkou v letních měsících. Nejvíce si na něm pochutnají děti, kterým je možné dozdobit mascarpone kopečkem ovocné zmrzliny.

Na rychlé pohoštění nenadálých návštěv


Zmrzlinové vany či sorbetyjsou nabízeny v mnoha barevných a chuťových variantách, ze kterých lze vykouzlit zajímavé pohoštění. Zkuste do poháru namíchat kombinaci zmrzliny pistáciové v sytě zelené barvě, s meruňkovou v barvě oranžové či šmoulí modré. Dobře bude chutnat i sorbet z granátového jablka, limetky a manga.Zmrzlinové pohoštění
Zmražené drobné ovoce, jako jsou maliny, borůvky či rybíz jsou vhodným materiálem na výrobu ovocného smoothie, které jsou v poslední době velmi oblíbené. Stačí z mrazícího boxu oddělit potřebné množství ovoce, vložit do mixéru, přidat bylinky na dochucení a vytvořit voňavý lahodný nápoj, do kterého už nebudete ani přidávat kostky ledu. Vychlazené bude pro vaše hosty dostatečně.
Nanukyje dobré mít v zásobě pro případ, že vás překvapí návštěva kamarádů vašich dětí. Pro ně je tento způsob pohoštění velmi oblíbený. Ať už klasický Míša, Mrož jahodový s tvarohem, Big Milk Fruit, Jahody v čokoládě, Twister s jemnou smetanou či Nogger karamel. Všechny budou nadšeně zkonzumovány během krátké chvíle.