Chata na rekreaci vás nemusí stát jmění

Toužíte po rekreačním objektu v přírodě? Rádi byste si opatřili alespoň malou chatu, abyste mohli čas od času nechat město za zády a užívat si klidu na venkově? Nedaří se vám sehnat objekt v místě, které se vám líbí, anebo máte potíže s cenou stavby? Svou situaci můžete snadno vyřešit pomocí dřevěného mobilního domu!

peníze

Pokud jde o cenu, tak ta je velmi příznivá. V závislosti na tom, zda hledáte celoroční anebo pouze sezónně obyvatelný rekreační objekt, můžete pořídit takovou chatu už do jednoho miliónu korun, anebo ještě mnohem levněji, pokud nebude zateplená pro zimní měsíce. Je tedy jasné, že výdaje, které vám v souvislosti s pořízením takového bydlení vyvstanou, není možné srovnávat s žádnou jinou stavbou, a dokonce ani s koupí staršího objektu. Navíc, vy za takové peníze získáte vše nové a v té nejlepší kvalitě i se skvělým vybavením interiéru včetně sociálního zázemí a spotřebičů.

K umístění mobilního domu na zvolený pozemek nepotřebujete žádné úřední povolení. Proto pokud vás trápí například to, že se ve vámi zvolené oblasti nemůže stavět anebo zde není žádný volný rekreační objekt k mání, tak vám bohatě postačí, když si zde koupíte anebo dlouhodobě pronajmete alespoň kousek půdy, na který se takový mobilní dům bez potíží vejde. Dodavatel vám váš hotový mobilheim doveze a usadí přímo na místo, takže se budete moci rovnou nastěhovat, a to bez zbytečných předchozích úředních peripetií.

domeček

Víte, jak dostal mobilní dům své jméno?

Přece podle toho, že se jedná o stavbu bez pevných základů spojených se zemí. Uvnitř objektu žádný rozdíl oproti klasickému bydlení nepoznáte, nicméně mobilheim není k podkladu pevně ukotven, což znamená jediné: v případě potřeby jej můžete kdykoli nechat převézt na jiné místo – na vaši novou adresu. Pokud se tedy rozhodnete pro změnu, nic vám nebrání v tom, abyste změnili působiště a svůj mobilní dům vzali s sebou.